Svetainėje esančiose užsakymų bei registracijos formose lankytojų prašoma pateikti asmeninę informaciją (nurodyti vardą, telefono numerį, el. pašto adresą ir kt.). Šie duomenys bus naudojami vykdant Jūsų užsakymus, taip pat susisiekti su Jumis, jei jus aptarnaujantiems https://bamblys.lt darbuotojams kiltų kokių nors klausimų. Įsipareigojame nenaudoti Jūsų pateiktų elektroninio pašto adresų reklaminiams laiškams siuntinėti, išskyrus MB Evirdejus tiesioginės rinkodaros tikslams ir kai lankytojas pats užsisako naujienas elektroniniu paštu. Taip pat įsipareigojame neatskleisti lankytojų asmeninės informacijos trečiosioms šalims. Šis įsipareigojimas negalioja LR teisės aktuose numatytais atvejais.

Esame pilnai susipažinę su naujuoju Europos Sąjungos asmens duomenų apsaugos reglamentu (GDPR) ir savo veikloje pilnai laikomės su tuo reglamentu susijusių nuostatų. Lankytojų ir pirkėjų duomenys saugomi patikimuose serveriuose. Esant būtinybei visi kaupiami duomenis galį būti pašalinti.

Įsipareigojame Jūsų pridėtų elektroninio pašto adresų nenaudoti reklamos laiškams siuntinėti, išskyrus tiesioginės rinkodaros tikslams, ir kai svetainės lankytojas pats užsiprenumeruoja gauti naujienas į savo elektroninį paštą. Įsipareigojame niekam neatskleisti jokių lankytojų ir pirkėjų duomenų trečiosioms šalims.

Turime teisę iš dalies ar visiškai pakeisti privatumo sąlygas apie tai pranešę https://bamblys.lt tinklalapyje. Jei Jūs šias sąlygas pakeitus naudojatės Parduotuvės paslaugomis, laikome, kad sutikote su sąlygų pakeitimu.

Jei Parduotuvėje yra nuorodos į kitų įmonių, įstaigų, organizacijų ar asmenų tinklapius, mes nesame atsakingi už ten esančią informaciją ar vykdomą veiklą, nes tų tinklapių neprižiūrime, nekontroliuojame ir toms įmonėms bei asmenims neatstovaujame.

Draudžiama be raštiško MB Evirdejus sutikimo naudoti bei platinti Parduotuvėje esančią tekstinę ir grafinę informaciją kituose interneto tinklalapiuose, o taip pat žiniasklaidos priemonėse.